Notariusz Chojnice

Kancelaria Notarialna znajduje się w centrum miasta, przy ulicy 31 Stycznia 20. W pobliżu znajduje się Brama Człuchowska. Wejście do Kancelarii Notarialnej znajduje się od strony Miejskiej Fosy. W pobliżu znajdują się płatne parkingi. Kancelaria mieści się w pobliżu Urzędu Skarbowego w Chojnicach, Starostwa Powiatowego w Chojnicach, Sądu Rejonowego w Chojnicach oraz wszystkich ważniejszych instytucji, w tym urzędów i banków.

Kancelaria Notarialna należy do Izby Notarialnej w Gdańsku z siedzibą w Sopocie.

Notariusz Alina Czerwionka, jako osoba zaufania publicznego dokonuje czynności notarialnych zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Wszystkie czynności dokonane przez Alinę Czerwionka w ramach uprawnień notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.

Kancelaria Notarialna świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla instytucji i firm z różnych branż.

Notariusz Alina Czerwionka udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących dokumentów wymaganych do dokonania czynności, wysokości wynagrodzenia notarialnego oraz wysokości koniecznych opłat i podatków. W tym celu przed przewidzianym terminem przeprowadzenia czynności, prosimy o kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Termin każdego ze spotkań dopasowujemy do wymagań klientów. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii. Musi być to uwarunkowane szczególnymi okolicznościami bądź charakterem czynności.

Kancelaria Notarialna Notariusz Alina Czerwionka Chojnice

Notariusz w Chojnicach

telefon

Zadzwoń:
 +48 690 030 070

e-mail

Napisz:
alina.czerwionka@notariuszchojnice.pl

lokalizacja

ul. 31 Stycznia 20,
poczta 89-600 Chojnice

informacje

NIP 5552042743
REGON 386914927

Numer konta bankowego

Alior Bank S.A.
25 2490 0005 0000 4530 3724 4722

Płatność kartą

Możliwość
płatności kartą

Notariusz Chojnice

W mieście takim jak Chojnice notariusz zajmuje się przygotowaniem wszystkich rodzajów dokumentów notarialnych przewidzianych w przepisach prawa. Zaliczamy do nich m.in.:

Czytaj więcej
  • umowy,
  • wypisy,
  • odpisy,
  • wyciągi,
  • akta,
  • protokoły,
  • poświadczenia.

Doświadczony notariusz może również poświadczyć autentyczności danego dokumentu oraz bezpiecznie przechować papiery wartościowe, dokumenty, środki finansowe i dane cyfrowe. Każda z tych czynności wykonywana jest rzetelnie, z poszanowaniem wszystkich przepisów prawa. Szczegółowy zakres działań znajduje się w zakładce – czynności notarialne.

Notariusz Alina Czerwionka dba o to, by wszelkie czynności były od początku do końca zrozumiałe dla każdej z zainteresowanych stron. Poszczególne działania są tłumaczone w taki sposób, by strona miała świadomość skutków prawnych, które się z nimi wiążą. Celem notariusza w Chojnicach jest zagwarantowanie wszystkim osobom, korzystającym z jej usług, maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podejmowanych działań.

Czynności notarialne dokonywane są w języku polskim na podstawie aktualnych i oryginalnych dokumentów, które należy dostarczyć do kancelarii odpowiednio wcześniej. Po otrzymaniu, materiały są dokładnie sprawdzane, by określić, czy można na ich podstawie przeprowadzić daną czynność. Na stronie internetowej kancelarii znajduje się zestawienie podstawowych dokumentów, niezbędnych np. do sporządzenia umów. Jeśli potrzebny Państwu rzetelny notariusz w Chojnicach to kancelaria Aliny Czerwionki sprawnie przeprowadzi niezbędne czynności notarialne.