Notariusz Chojnice

Notariusz Chojnice – profesjonalna obsługa czynności notarialnych

Notariusz Alina Czerwionka zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie wykonywania wszystkich czynności, którym strony są obowiązane lub chcą nadać formę notarialną. Do wspomnianych czynności zaliczamy te związane z przygotowaniem aktów i poświadczeń, wypisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów, jak również – na żądanie zainteresowanych stron – projektów aktów czy oświadczeń. Notariusz w Chojnicach jest ponadto upoważniony do przyjmowania na przechowanie różnego rodzaju dokumentów oraz papierów wartościowych lub pieniędzy. Więcej informacji na temat dostępnych usług kancelarii można znaleźć na stronie internetowej w zakładce „Czynności notarialne”. Wyszczególniono tam wszystkie działania, zgodne z art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie.

Kancelaria notarialna Chojnice – dostępne formy kontaktu

Wiele osób przed wizytą u notariusza zastanawia się, jakie dokumenty będą potrzebne do przeprowadzenia danej czynności. Często pojawiają się także pytania o przebieg danej procedury i jej koszty. Nasza kancelaria notarialna umożliwia kontakt w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości oraz uzyskania odpowiedzi na najważniejsze pytania. Dostępne formy kontaktu to: telefoniczna lub poprzez wiadomość e-mail. Numer telefonu i adres e-mail znajduje się na stronie internetowej kancelarii. Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać również podczas osobistego spotkania – poprowadzi je notariusz. Chojnice to miasto, w którym nasza kancelaria mieści się przy ulicy 31 Stycznia 20 (wejście od strony Miejskiej Fosy). Tam też dokonywane są wszystkie czynności notarialne, choć w uzasadnionych okolicznościach możliwie jest również przeprowadzenie ich w innym miejscu (np. do osoby obłożnie chorej). Kancelaria notarialna w Chojnicach dużą wagę przykłada do wysokiej dostępności i otwartości wobec klientów. Podczas spotkania notariusz odpowie na wszystkie pytania, związane z prowadzoną działalnością. Wytłumaczy zawiłe terminy z dziedziny prawa oraz w jasny sposób przedstawi konsekwencje prowadzonych czynności. Szczególny nacisk zostanie położony na czas trwania wszystkich formalności – jest on skrócony do niezbędnego minimum.
Kancelaria Notarialna Notariusz Alina Czerwionka Chojnice

Notariusz w Chojnicach – czynności zgodne z przepisami prawa

Kancelaria w Chojnicy świadczy obsługę notarialną zarówno na rzecz osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Notariusz Alina Czerwionka jest osobą zaufania publicznego – do jej obowiązków należy czuwanie nad tym, by wszystkie podejmowane czynności były prowadzone z zabezpieczeniem interesów osób, dla których mogą one powodować konkretne skutki prawne. Dlatego też w swojej pracy bazuje wyłącznie na aktualnych i oryginalnych dokumentach. Należy je przed właściwym spotkaniem dostarczyć do kancelarii w celu zapoznania się z nimi przez notariusza. Wszystkie podejmowane czynności notarialne są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Warto wspomnieć, że każdy notariusz za przeprowadzone czynności pobiera wynagrodzenie zwane taksą notarialną. Jej wysokość jest regulowana przez Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce „Cennik” na stronie internetowej kancelarii notarialnej w Chojnicach. O koszty można również zapytać podczas rozmowy telefonicznej, spotkania w siedzibie kancelarii lub poprzez wiadomość e-mail.

Notariusz w Chojnicach

telefon

Zadzwoń:
 +48 690 030 070

e-mail

Napisz:
alina.czerwionka@notariuszchojnice.pl

lokalizacja

ul. 31 Stycznia 20,
poczta 89-600 Chojnice

informacje

NIP 5552042743
REGON 386914927

Numer konta bankowego

Alior Bank S.A.
25 2490 0005 0000 4530 3724 4722

Płatność kartą

Możliwość
płatności kartą

Notariusz Chojnice

W mieście takim jak Chojnice notariusz zajmuje się przygotowaniem wszystkich rodzajów dokumentów notarialnych przewidzianych w przepisach prawa. Zaliczamy do nich m.in.:

Czytaj więcej
  • umowy,
  • wypisy,
  • odpisy,
  • wyciągi,
  • akta,
  • protokoły,
  • poświadczenia.

Doświadczony notariusz może również poświadczyć autentyczności danego dokumentu oraz bezpiecznie przechować papiery wartościowe, dokumenty, środki finansowe i dane cyfrowe. Każda z tych czynności wykonywana jest rzetelnie, z poszanowaniem wszystkich przepisów prawa. Szczegółowy zakres działań znajduje się w zakładce – czynności notarialne.

Notariusz Alina Czerwionka dba o to, by wszelkie czynności były od początku do końca zrozumiałe dla każdej z zainteresowanych stron. Poszczególne działania są tłumaczone w taki sposób, by strona miała świadomość skutków prawnych, które się z nimi wiążą. Celem notariusza w Chojnicach jest zagwarantowanie wszystkim osobom, korzystającym z jej usług, maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podejmowanych działań.

Czynności notarialne dokonywane są w języku polskim na podstawie aktualnych i oryginalnych dokumentów, które należy dostarczyć do kancelarii odpowiednio wcześniej. Po otrzymaniu, materiały są dokładnie sprawdzane, by określić, czy można na ich podstawie przeprowadzić daną czynność. Na stronie internetowej kancelarii znajduje się zestawienie podstawowych dokumentów, niezbędnych np. do sporządzenia umów. Jeśli potrzebny Państwu rzetelny notariusz w Chojnicach to kancelaria Aliny Czerwionki sprawnie przeprowadzi niezbędne czynności notarialne.